Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Gree-Tour of Guangxi
Server time: 11 May 2024 14:58:52 CET
Homepage
|
Games
|
Kalender
|
Teams
|
Aanmelden
Vuelta a España
Race information
2022
|
2021
|
2020
|
2019
|
2018
|
2017
|
2016
|
2015
|
2014
|
2013
|
2012
|
2011
|
2010
|
2009
|
2008
|
2007
|
2006
|
2005
|
2004
|
2003
|
2002
|
2001
|
2000
|
1999
|
1998
|
1997
|
1996
|
1995
|
1994
|
1993
|
1992
|
1991
|
1990
|
1989
|
1988
|
1987
|
1986
|
1985
|
1984
|
1983
|
1982
|
1981
|
1980
|
1979
|
1978
|
1977
|
1976
|
1975
|
1974
|
1973
|
1972
|
1971
|
1970
|
1969
|
1968
|
1967
|
1966
|
1965
|
1964
|
1963
|
1962
|
1961
|
1960
|
1959
|
1958
|
1957
|
1956
|
1955
|
1950
|
1948
|
1947
|
1946
|
1945
|
1942
|
1941
|
1936
|
1935
About this Race
History
Palmares
Cities of the Race
Mountains of the Race
Country & Rider statistics
Race Winners
2022
EVENEPOEL Remco
2021
ROGLIC Primoz
2020
ROGLIC Primoz
2019
ROGLIC Primoz
2018
YATES Simon
2017
FROOME Christopher
2016
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2015
ARU Fabio
2014
CONTADOR VELASCO Alberto
2013
HORNER Christopher
2012
CONTADOR VELASCO Alberto
2011
COBO ACEBO Juan Jose
2010
NIBALI Vincenzo
2009
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2008
CONTADOR VELASCO Alberto
2007
MENCHOV Denis
2006
VINOKOUROV Alexandre
2005
MENCHOV Denis
2004
HERAS HERNANDEZ Roberto
2003
HERAS HERNANDEZ Roberto
2002
GONZALEZ JIMENEZ Aitor
2001
CASERO MORENO Angel Luis
2000
HERAS HERNANDEZ Roberto
1999
ULLRICH Jan
1998
OLANO MANZANO Abraham
1997
ZUELLE Alex
1996
ZUELLE Alex
1995
JALABERT Laurent
1994
ROMINGER Tony
1993
ROMINGER Tony
1992
ROMINGER Tony
1991
MAURI PRAT Melchior
1990
GIOVANNETTI Marco
1989
DELGADO Pedro
1988
KELLY Sean
1987
HERRERA Luis
1986
PINO COUNAGO Alvaro
1985
DELGADO Pedro
1984
CARITOUX Eric
1983
HINAULT Bernard
1982
LEJARRETA Marino
1981
BATTAGLIN Giovanni
1980
RUPEREZ Faustino
1979
ZOETEMELK Joop
1978
HINAULT Bernard
1977
MAERTENS Freddy
1976
PESARRODONA José
1975
TAMAMES Agustin
1974
FUENTE LAVENDERA Jose-Manuel
1973
MERCKX Eddy
1972
FUENTE LAVENDERA Jose-Manuel
1971
BRACKE Ferdinand
1970
OCANA Luis
1969
PINGEON Roger
1968
GIMONDI Felice
1967
JANSSEN Jan
1966
GABICA Francisco
1965
WOLFSHOHL Rolf
1964
POULIDOR Raymond
1963
ANQUETIL Jacques
1962
ALTIG Rudi
1961
SOLER ROMAGUERA Angelino
1960
DE MULDER Frans
1959
SUAREZ VAZQUEZ Antonio
1958
STABLINSKI Jean
1957
LORONO ARTEGA Jesus
1956
CONTERNO Angelo
1955
DOTTO Jean
1950
RODRIGUEZ Emilio
1948
RUIZ Bernardo
1947
VAN DIJCK Edward
1946
LANGARICA Dalmacio
1945
RODRIGUEZ Delio
1942
BERRENDERO Julian
1941
BERRENDERO Julian
1936
DELOOR Gustaaf
1935
DELOOR Gustaaf
Cities of the Race
Zaragoza
Finish
Town of a stage
Date
St
Km
From
Winner
2008-09-09
10
151.30
Sabiñánigo
HINAULT Sébastien (FRA)
2007-09-08
8
52.20
D. O. Cariñena
GRABSCH Bert (GER)
2007-09-07
7
176.30
Calahorra
ZABEL Erik (GER)
2004-09-07
4
167.50
Soria
PETACCHI Alessandro (ITA)
2003-09-11
6
43.80
Zaragoza
NOZAL VEGA Isidro (ESP)
2003-09-10
5
166.70
Soria Natural (Soria)
PETACCHI Alessandro (ITA)
2001-09-16
9
179.20
Logroño
GONZALEZ DE GALDEANO ARANZABAL Igor (EUS)
2000-09-07
12
131.50
Zaragoza
PETACCHI Alessandro (ITA)
1999-09-15
10
183.20
Zaragoza
OUTSCHAKOV Serguei (UKR)
1998-09-19
14
145.50
Biescas
WUST Marcel (GER)
1996-09-25
18
219.50
Benasque
KONYSHEV Dmitri (RUS)
1995-09-02
0
7.00
Zaragoza
OLANO MANZANO Abraham (EUS)
1994-05-06
12
226.70
Benasque
JALABERT Laurent (FRA)
1993-05-08
13
37.10
Zaragoza
MAURI PRAT Melchior (ESP)
1993-05-07
12
220.70
Benasque
ABDOUJAPAROV Djamolidine (UZB)
1991-05-11
13
219.00
Benasque
VAN POPPEL Jean-Paul (NED)
1990-05-13
20
39.00
Zaragoza
RUIZ CABESTANY Pello (EUS)
1990-05-12
19
223.00
Benasque
SAITOV Asiate (RUS)
1989-05-07
14
165.30
Jaca
HERMANS Mathieu (NED)
1987-05-01
8
219.00
Benasque
GASTON Iñaki (EUS)
1986-04-25
3
212.00
Lerida
PLANCKAERT Eddy (BEL)
1984-04-25
8
269.00
Cardona
DE VLAEMINCK Roger (BEL)
1982-04-26
6
190.00
Logrono
LAGUIA MARTINEZ José-Luis (ESP)
1981-05-06
15b
11.30
Zaragoza
CLERE Regis (FRA)
1979-05-04
10
230.00
Reus
DEJONCKHEERE Noel (BEL)
1973-05-08
12
259.00
Manresa
KARSTENS Gerben (NED)
1972-05-08
11
259.00
Manresa
BALAGUE Luis (ESP)
1970-05-03
10
237.00
Igualada
NOVAK Anatole (FRA)
1969-05-07
14a
125.00
Barbastro
STEEGMANS Raymond (BEL)
1969-05-07
14b
4.00
Zaragoza
PINGEON Roger (FRA)
1968-04-25
1b
4.00
Zaragoza
JANSSEN Jan (NED)
1968-04-25
1a
130.00
Zaragoza
JANSSEN Jan (NED)
1967-05-09
13
182.00
Lérida
IBANEZ Angel (ESP)
1966-05-04
7
105.00
Calatuyud
HAAST Cees (NED)
1965-05-11
13
190.00
Lérida
COLMENAREJO Martin (ESP)
1963-05-09
9
180.00
Pamplona
BAENS Roger (BEL)
1960-05-06
8
264.00
Madrid
DE CABOOTER Arthur (BEL)
1958-05-02
3
245.00
Pamplona
BAFFI Pierino (ITA)
1957-05-08
12
238.00
Barcelona
BARONI Mario (ITA)
1956-05-07
11
238.00
Tarrega
VAN STEENBERGEN Rik (BEL)
1955-04-26
4
229.00
Pamplona
GALDEANO Jesus (ESP)
1950-08-25
8b
176.00
Tudela
RUIZ Bernardo (ESP)
1948-06-23
10
144.00
Lerida
LESAGE Jean (BEL)
1947-05-19
8
144.00
Lerida
RODRIGUEZ Delio (ESP)
1946-05-21
14
144.00
Lerida
RODRIGUEZ Delio (ESP)
1945-05-21
11
306.00
Barcelona
GUAL Miguel (ESP)
1941-06-23
10
306.00
Barcelona
RODRIGUEZ Delio (ESP)
1936-05-19
11
293.00
Barcelona
SCHEPERS Alfons (BEL)
1935-05-03
5
264.00
San Sebastian
CANARDO Mariano (ESP)
Departure Town
of a stage
Date
St
Km
To
Winner
2004-09-08
5
186.50
Morella
MENCHOV Denis (RUS)
2003-09-11
6
43.80
Zaragoza
NOZAL VEGA Isidro (ESP)
2000-09-07
12
131.50
Zaragoza
PETACCHI Alessandro (ITA)
1999-09-15
10
183.20
Zaragoza
OUTSCHAKOV Serguei (UKR)
1998-09-20
15
178.70
Soria
ZINTCHENKO Andrei (RUS)
1995-09-03
1
186.60
Logrono
MINALI Nicola (ITA)
1995-09-02
0
7.00
Zaragoza
OLANO MANZANO Abraham (EUS)
1994-05-07
13
201.60
Pamplona
JALABERT Laurent (FRA)
1993-05-08
13
37.10
Zaragoza
MAURI PRAT Melchior (ESP)
1990-05-13
20
39.00
Zaragoza
RUIZ CABESTANY Pello (EUS)
1987-05-02
9
180.00
Pamplona
ESPARZA Antonio (ESP)
1986-04-26
4
192.00
Logrono
GUTIERREZ Alfonso (ESP)
1984-04-26
9
159.00
Soria
MAINI Orlando (ITA)
1983-04-29
10
174.00
Soria
SARONNI Giuseppe (ITA)
1982-04-27
7
146.00
Sabinanigo
MARTINEZ HEREDIA Enrique (ESP)
1981-05-06
15b
11.30
Zaragoza
CLERE Regis (FRA)
1979-05-05
11
183.00
Pamplona
DEJONCKHEERE Noel (BEL)
1972-05-09
12
169.00
Formigal
FUENTE LAVENDERA Jose-Manuel (ESP)
1970-05-04
11
118.00
Calatayud
WAGTMANS Marinus (NED)
1969-05-08
15
176.00
Pamplona
DIAZ Mariano (ESP)
1969-05-07
14b
4.00
Zaragoza
PINGEON Roger (FRA)
1968-04-26
2
195.00
Lérida
WRIGHT Michael (GBR)
1968-04-25
1a
130.00
Zaragoza
JANSSEN Jan (NED)
1968-04-25
1b
4.00
Zaragoza
JANSSEN Jan (NED)
1967-05-10
14
193.00
Pamplona
VAN DER VLEUTEN Jos (NED)
1966-05-05
8
144.00
Lérida
NIJDAM Henk (NED)
1965-05-12
14
193.00
Pamplona
VAN LOOY Rik (BEL)
1963-05-10
10
144.00
Lérida
STABLINSKI Jean (FRA)
1960-05-07
9
269.00
Barcelona
BOTELLA Salvador (ESP)
1958-05-03
4
229.00
Barcelona
VAN LOOY Rik (BEL)
1957-05-09
13
274.00
Huesca
LORONO ARTEGA Jesus (EUS)
1956-05-08
12
274.00
Bayona
ASTRUA Giancarlo (ITA)
1955-04-27
5
195.00
Lerida
COMPANY BAUZA Gabriel (ESP)
1950-08-27
9
144.00
Lerida
DREI Umberto (ITA)
1948-06-24
11
276.00
San Sebastian
LANGARICA Dalmacio (EUS)
1947-05-20
9
176.00
Pamplona
ADRIANO Felix (FRA)
1946-05-22
15
276.00
San Sebastian
RODRIGUEZ Delio (ESP)
1945-05-23
12
276.00
San Sebastian
GUTIERREZ Jose (ESP)
1941-06-24
11
174.00
Logrono
RODRIGUEZ Delio (ESP)
1936-05-20
12
265.00
San Sebastian
SCHEPERS Alfons (BEL)
1935-05-04
6
310.00
Barcelona
ADAM François (BEL)
Meer CyclingFever
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken